Portál zdravia | BioMedica-Prague.cz

BioMedica-Prague. cz – Dlhodobo najpopulárnejší portál o zdraví. Zdravie, Krása, Hubnutí, Novinky zo sveta medicíny.

Jak rychle zhubnout? Diety a cvičení

Jak rychle zhubnout? Diety a cvičení


Většina lidí není spokojena se svou postavou, obzvláště pak ženy. V dnešní době, kdy se všichni zajímají jen o to, jak vydělat peníze na živobytí, na vysněnou dovolenou, na nákupy nebo na zábavu, nemáme na sport příliš mnoho času. Hýbeme se mnohem méně, než naši předkové a tukové polštáře nám přibývají všude, kam se jen podíváme. Místo pěší chůze se dopravujeme na potřebná místa auty, místo na polích pracujeme v kancelářích. Ani stereotypní práce nevyžaduje výrazný kalorický výdej. A tak se nám usazuje tuk na hýždích, břiše, stehnech, rukou, kolenou, atd. Pokud nejsme silní celkově, spíše asymetricky, mohou nám pomoci k znovuzískání krásné postavy moderní metody.

Diety a cvičení

Přiznejte se, kdo z nás nemá s dietami a pravidelným cvičením ve fitness centrech nebo v posilovně žádnou zkušenost? Myslím, že takový člověk by se nenašel. Jedno je však jisté https://cs.wikipedia.org/wiki/Vegetari%C3%A1nstv%C3%AD. Pokud potřebujete celkově zhubnout, je obojí na místě. Hubnout pod lékařským dohledem smysl má, držet drastické a nevyvážené diety bohužel ne. Většinou se dříve nebo později dostaví nežádoucí jo-jo efekt a pracně zhubnuté kilogramy se vrátí do vámi neoblíbených míst dříve, než se nadějete. Kvalitní instruktor ve fitness centru vám pomůže nastartovat metabolismus a navrhnout cvičební program na míru. Touto cestou můžete zahájit úspěšné hubnutí.

Mnozí lidé však mají tuk geneticky uložen na místech, kde je žádným cvičením, ani dietami neodstraní. V těchto případech mohou pomoci moderní hubnoucí metody, jako například různé formy invazivní a neinvazivní liposukce.

Rate this post